تعریف کمد دیواری

کمد یا پستو یا گنجه اتاقک فضای کوچکی است که در خانه برای آویزان کردن و نگهداری لباس‌ها استفاده می‌شود. کمدهای جدید بیشتر در اتاق خواب و در میان دیوار به طوری که از نظر ظاهری جلب توجه نکند یا بصورت مجزا و مانند یک قفسه ساخته می‌شود.

کمد دیواری

یکی از لوازم و طراحی های صورت گرفته در اتاق خواب کمد دیواری می باشد که با توجه به نیاز افراد خانوده و فضای اتاق خواب در ابعاد مختلفی طراحی می شود. کمددیواری در طرح ها و جنس ها و اندازه های مختلفی وجود دارد که دارای تنوع رنگی و  سبک های مختلف می باشد.

نظافت کمد دیواری

 بهتر است کمد دیواری ها را حداقل ماهی یکبار تمیز کنیم. برای این کار لازم است وسایل داخل آن را خالی کنیم. بهتر است هر طبقه از کمد دیواری را به طور مجزا خالی کنیم و بعد از تمیز کردن هر طبقه، وسایل آن را مجددا دورن آن بگذاریم. با یک دستمال مرطوب، کف و دیواره های آن را گردگیری کنیم و سپس با یک دستمال خشک آن را خشک کنیم تا کاملا تمیز شود.

آنچه باید در مورد کمد دیواری بدانیم

 اغلب افراد هنگام خرید خانه مهمترین نیاز آنها بعد از انتخاب خانه  مبحث کمد دیواری است که تعداد و فضای کمد دیواری برای آنها حائز اهمیت است. همچنین اتاق خواب ها دارای کمددیواری های بزرگ و جادار باشند. خیلی ها بر این باورند که کمد دیواری های بزرگ و جادار در یک خانه حتی می توانند نقش یک اتاق را ایفا کنند. واقعیت این است که وجود کمد دیواری در هر خانه یک حسن محسوب می شود چرا که اگر بزرگ و جادار باشد هم جایی برای ذخیره وسایل اضافی است و هم جای خوبی برای نگهداری ظروف اضافی، کتاب، رختخواب، میز اتو، میز و انواع لباس ها…  می باشد. بهتر است داخل کمد دیواری طبقه بندی شود تا وسایل به تفکیک درون آن قرار بگیرد.

طبقه بندی کمد دیواری طبقه بندی کمد دیواری جهت تفکیک لوازم

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کمک میخواهی؟ با ما چت کن