پارتیشن اداری

یکی از پرکاربردترین تجهیزات جهت چیدمان و تفکیک فضای اداری و تنوع در جابجایی استفاده از پارتیشن اداری مناسب می باشد. انتخاب و نحوه ی استفاده درست از پارتیشن اداری از لحاظ نوع جنس، رنگ و تک جداره یا دو جداره بودن جزو اصلی ترین عوامل دکوراسیون اداری می باشد.

پارتیشن اداری

انواع پارتیشن اداری

پارتیشن MDF

انواع پارتیشن اداری

ام دی اف از فراورده های چوبی می باشد و نوعی فیبر چوبی می باشد که دارای انعطاف پایین می باشد با استفاده از ام دی اف انواع پارتیشن دوجداره و پارتیشن تک جداره را می توان در ادارت و منازل طراحی و اجرا کرد .

پارتیشن ام دی اف دو جداره

پارتیشن ام دی اف دو جداره

یکی از جدید ترین پارتیشن های دو جداره موجود ، پارتیشن ام دی اف است. پارتیشن دوجداره ام دی اف می تواند از ترکیب پانل ام دی اف و قاب های شیشه خور ساخته شود. در این نوع پارتیشن از ام دی اف ۱۶ میلی با روکش ملامینه استفاده شده است.

پارتیشن ام دی اف  تک جداره

پارتیشن ام دی اف  تک جداره

در پارتیشن های تک جداره MDF از کلاف ام دی اف استفاده می شود همچنین. در پارتیشن تک جداره ام دی اف  می توان از دربهایی استفاده نمود که وسط آن شیشه ای است .

پارتیشن شیشه ایی

پارتیشن شیشه ایی

مهمترین ویژگی این پارتیشن به علت بی رنگ بودن سبب عدم تناقض با سایر دکوراسیون اداری می گردد. همچنین عبور نور باعث ایجاد روشن شدن فضا می گردد.

پارتیشن آلومینیومی

پارتیشن آلومینیومی

این نوع پارتیشن ساخته شده از فلز سبک دارای استحکام زیاد و تنوع و زیبایی می باشد. پارتیشن های آلومینیومی را می توان با ام دی اف ، شیشه و …. ترکیب نمود.

پارتیشن اداری دوجداره

ترکیب پارتیشن آلومینیومی با شیشه

 پارتیشن اداری تکجداره

ترکیب پارتیشن آلومینیوم با ام دی اف

پارتیشن اداری تک جداره

پارتیشن های اداری

پارتیشن با طراحی خاص و فانتزی در نوع MDF

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Comments are closed.

کمک میخواهی؟ با ما چت کن