روشویی سرویس بهداشتی فضای اصلی و مورد نیاز هر خانه می باشد . اگر چه این فضا بسیار ساده است ، ولی میتوان این فضای کوچک و ساده را با ترکیب متریال و قفسه های زیبا و دکور جالب بسیار جذاب و خوشایند کرد.  به علت کوچکی  فضا ، باید در انتخاب الگوها و طراحی آن دقت لازم را بکار برد . و از ترکیب مواد وعناصر مختلف اجتناب کرد.

از رنگ و طراحی فضای سرویس بهداشتی و همینطور استفاده از محصولات با کیفیت را باید در آن رعایت کنیم . انتخاب یک سینک مناسب و زیبا ، یک آینه ی ساده یا یک چراغ سقفی زیبا ، دستگیره ها و شیرهای مناسب ، می توان فضا را متغیر کند.‌‌‌‌‌

انواع روشویی

  • روشویی سنگی

   

یکی از مهمترین خصوصیت این روشویی های سنگی عدم نفوذ رطوبت می باشد.

  • روشویی کابین دار ملامینه و mdf

ملامینه نوع دیگر متریال تولید کابینت روشویی است . محتوای میانی ( اصلی ) ملامینه ، نئوپان و رویه ی آن از جنس MDFمی باشد . در این نوع محصول نفوذ آب به قسمت میانی ، موجب باد کردن آن شده ودر نهایت عمری بین 3 تا 5 سال خواهد داشت .

  • روشویی با کابین چوبی

 

متریال  چوب به علت دارا بودن خاصیت انعطاف پذیری ، میتوان آن را با دستگاه های مخصوص به طرح های مختلف و زیبا شکل داد.در عین حال یکی از معایب این نوع متریال این است که اصولا چوب کمترین مقاومت را در مکان های مرطوب دارد . و عمر این نوع کابینت در سرویس بهداشتی بسیار کم است .

  • روشویی با کابین PVC

PVC این مواد صد در صد از لایه های پلاستیک فشرده تهیه شده و تحت پرس حرارتی با شرایط ویژه ساخته می شوند، این نوع ورق تحت تاثیر رطوبت قرار نمی گیرد و بهترین انتخاب برای سرویس بهداشتی میباشد.