دکور سالن های زیبایی

سالن های زیبایی جزء مکان هایی هستند که زیبایی و جذابیت دکوراسیون داخلی آن ها بیش از هر فضای دیگری مورد توجه مشتریان قرار می گیرد. طراحی دکوراسیون سالن های زیبایی زنانه از اهمیت زیادی برخوردار است و در بسیاری از موارد موفقیت یک آرایشگر در جذب مشتری های بیشتر از اینکه مدیون هنر و کار آرایشگر باشد مدیون زیبایی و جذابیت دکوراسیون داخلی آرایشگاه است.

طراحی منحصر به فرد و متفاوت برای دکوراسیون های سالن های زیبایی زنانه و همچنین مردانه از اهمیت زیادی برخوردار است و بیشتر آرایشگر ها قبل از شروع کار و یا بعد از گذشت مدت زمانی از شروع کار خود اقدام به ایجاد و یا تغییر دکوراسیون داخلی آرایشگاه می کنند و سعی دارند تا دکوراسیون آرایشگاه خود را به بهترین شکل طراحی کنند. در ادامه مطالبی در خصوص سالن های زیبایی زنانه و مردانه را در اختیار شما قرار داده ایم.

فضای نشین مشتری در سالن

این بخش از فضای دکوراسیون داخلی سالن زیبایی زنانه ، یک محیط بسیار پر تردد، کاربردی و شلوغ است؛ زیرا باید مشتریان در انتظار و همراهان مشتریان و کسانی که برای گرفتن خدمات در حال تصمیم گیری هستند را در خود جای بدهد. به همین دلیل ، آرامش بصری ، دلباز بودن و استفاده حداکثر از فضا، جزو مهمترین فاکتورهای این محیط میباشد. پس استفاده از طیف رنگهای ملایم، نور کافی و مناسب، استفاده از گیاه در طراحی دکوراسیون فضای نشیمن سالن زیبایی باید حتما به عنوان فاکتورهای اولیه در نظر گرفته و پیاده شود.

قسمت میکاپ

این بخش از فضای داخلی سالن زیبایی، از محیط های بسیار مهم و حساس است. زیرا پیاده سازی دقیق نیاز مشتری، بسیار به نوع نور این فضا بستگی دارد. باتوجه به اهمیت نورپردازی، تحویه مناسب (به دلیل استفاده مدام از پودرها و مایع ها و مواد آرایشی) فضا سازی کاربردی (به دلیل حجم بالای استفاده مکرر)، آرامش بخش بودن (به دلیل حذف حداکثر آرامش مشتری و مسئول آرایش سالن)، طراحی دکوراسیون بسیار دقیق و حرفه ای نیاز دارید. چرا که هرگونه عدم دقت، اشتباه در انتخاب یا سایر نواقص میتواند به کاربری این فضای مهم، آسیب جدی وارد کند.

خدمات مو و پوست سالن در سالن زیبایی

طراحی دکوراسیون این بخش از سالن زیبایی، تابع مستقیمی از بهداشت دارد. زیرا مهمترین فاکتور در این محیط، سهولت پاکسازی، تمیز کردن محیط، تهویه مناسب و قابلیت استریل و پاکسازی سریع محیط، لوازم دکوراسیون میباشد.لذا یک طراح حرفه ای، باید علاوه بر ارائه بهترین فضاسازی جهت استفاده بهینه از انواع متعدد لوازم، شرایط ذکر شده در بالا را به بهترین نحو ممکن در نظر گرفته و در اجرای طرح پیاده سازی کند.

 
hair-comb

دکور سالن های زیبایی زنانه

hair-cut

دکور سالن های زیبایی مردانه