بهترین مدل کاغذ دیواری اداری، کاغذدیواری سه بعدی و کاغذدیواری طرح هندسی است. اشکال هندسی با طرح های سه بعدی حس پویایی و حرکت را القا می کنند.

کاغذ دیواری های اداری بهترین راه مناسب جهت طراحی داخلی دیوار محیط های اداری و تجاری می باشد. و شما به راحتی می توانید طرح و رنگ کاغذ دیواری را با سایر وسایل موجود در دکوراسیون اداری هماهنگ کنید.

قبل از انتخاب طرح و رنگ کاغذ دیواری باید به این نکته توجه کنید که سبک دکوراسیون و رنگ های موجود در دکوراسیون اداری با کاغذ دیواری هماهنگ باشند. زیرا هماهنگ نبودن رنگ و طرح کاغذ دیواری با سایر وسایل موجود در دکوراسیون داخلی اداری باعث می شود تا دکوراسیون مورد نظر شما بی نظم و خسته کننده به نظر برسد.

نمونه های کاغذ دیواری محیط اداری

کاغذ دیواری اتاق مدیریت

کاغذ دیواری اتاق کنفرانس متناسب با  سایر دکوراسیون اداری

کاغذ دیواری بخش اداری

کاغذ دیواری با استفاده از رنگ های ملایم

 اگر می خواهید محیط های اداری دارای فضایی آرام باشند  بهتر است از کاغذ دیواری با رنگ های ملایم استفاده کنید. کاغذ دیواری های با رنگ های شاد و روشن و اشکال هندسی مختلف می توانند فضایی پرانرژی را در محیط های اداری به وجود آورند.

استفاده از کاغذ دیواری ها به صورت پوستری و کاغذ دیواری سه بعدی با طرح های زیبا و شیک سبب می شود که محیط های اداری به محیط های شاد و سرزنده تبدیل شود.

رنگ کاغذ های دیواری مورد استفاده در دفتر کار معمولا رنگ های تیره مانند مشکی ، دودی ، طوسی ، خاکستری و ..می باشد.

کاغذ دیواری با استفاده از طرح سه بعدی

بهترین مدل کاغذ دیواری اداری، کاغذدیواری سه بعدی و کاغذدیواری طرح هندسی است. اشکال هندسی با طرح های سه بعدی حس پویایی و حرکت را القا می کنند.

استفاده از کاغذ دیواری با طراحی سه بعدی این کار سبب بزرگتر نشان دادن فضا می شود.