طراحی دکوراسیون مکان های اداری و تجاری

یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در ایجاد آرامش برای ما انسان ها که بسیار دخیل است نوع طراحی دکوراسیون فضای اداری می باشد مکانی که در آن مشغول کار هستیم. اگر نحوه رنگ امیزی و نوع چیدمان و طرح های به کار رفته بر اساس اصول روانشانسی و علمی باشد دقیقا می تواند به ما در جهت به دست اوردن انرژی های از دست رفته مان که در طی یک روز صرف کرده ایم کمک فراوانی کند و به ما انرژی دوباره ببخشد. این موضوع برای محیطی هایی نظیر فضایی که کارمندان تقریبا یک سوم از وقت خود را در آن صرف می کنند می توانند با ایجاد یک طراحی و دکوراسیون فضای اداری متناسب به خود و ارباب رجوع در رسیدن به آرامش بیشتر کمک نمایند. پس باید طراحی و دکوراسیون فضای اداری را برای یک نهاد دولتی و یا خصوصی انجام دهیم و قطعا باید در انتخاب متریال ها و حتی نوع چیدمان با زمانی که قرار است برای دکوراسیون منزل کار کنیم متفاوت تر باشیم. در ادامه مطالبی برای داشتن اطلاعات در این زمینه در اختیار شما قرار داده ایم.

در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی برای شما چه کارهایی می توانیم انجام دهیم؟

در طراحی دکوراسیون داخلی برای شما از انواع متریالهای روز دنیا نظیر چوب، MDF ،شیشه و ... استفاده می کنیم و تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا با در نظر گرفتن خواسته و نیاز شما طراحی و چیدمان زیبا و دقیقی را با استفاده از رنگ بندی برای شما فراهم آوریم.همچنین در هنگام طراحی بتوانیم به فضایی که در اختیار داریم از طرح ها و اشکال مختلفی در چیدمان استفاده کنیم. و در نهایت از فضا به بهترین شکل ممکن طرحی جدید را خلق کنیم.
اولین مرحله ای که باید در نظر بگیریم میزان برآورد هزینه هاست. که با توجه به آن نوع متریال و مبلمان و ... را بتوانیم پیشنهاد کنیم. دومین مرحله بستگی به سلیقه و علایق شما دارد.پس ما با دادن پیشنهاد ها و ایده های جدید و ارائه بهترین متریال برای شما به طراحی دکوراسیون داخلی می پردازیم.


طراحی و دکوراسیون مکان های اداری

مهمترین نکته ای که در طراحی این فضا اهمیت دارد استفاده از دکوراسیون شیک و کاربردی مخصوص هر فضا می باشد.در هنگام طراحی دفتر کار انتخاب رنگ ،متریال ، نور پردازی و تفکیک فضا هائز اهمیت است. انتخاب رنگ مناسب برای طراحی با توجه به نوع شغل و روحیه شخص می باشد و باید از رنگ هایی استفاده گردد که مرتبط با فضا باشد.


بعد از انتخاب رنگ باید به نور پردارزی هم توجه کرد.زیرا نور محیط در بهبود فعالیت ها و روحیه تاثیر بسزایی دارد. استفاده از متریال در انتخاب وسایل نظیر مبلمان و میز اداری و ... هم مهم است که این کار باعث ایجاد زیبایی و شیک بودن محل کار می باشد .