بطور کلی از دیوار پوش ها به دلیل سرعت نصب و راحتی آن بدون نیاز به کارهای بنایی در طرح ها و رنگ های مختلفی در مکانهای  اداری بیشترین استفاده را می کنند.

خصوصیات کلی دیوارپوش ها

تنوع در طرح و رنگ، ضد آب بودن و قابلیت شستشو، عایق صدا و حرارت،  ضد باکتری و کاملاً بهداشتی ،

وزن سبک، غیر قابل نفوذ در برابر حشرات موذی ،  نصب سریع و دارا بودن قابلیت فرم دهی آن، این محصول در مکان هایی همچون مراکز اداری و تجاری، رستوران ها، سالن های نمایش و فروشگاه ها و منازل کاربرد دارد.

 

 

انواع دیوارپوش

*دیوار پوش MDF

دیوار پوش از نوع ملامینه

دیوار پوش از نوع هایگلاس

این نوع دیوار پوش ها دارای مقاومت پذیری بالایی در برابر ضربه و ساییدگی ها می باشد. جنس پایه در این دیوار پوش ها از ام دی اف ساخته شده است. در دو نوع هایگلاس و ملامینه می باشد.

*دیوار پوش PVC 

دیوارپوش PVC روشی آسان برای مراقبت و نگهداری از دیوار میباشد. دلایل بسیاری برای انتخاب این نوع دیوارپوش ضد آب بودن برای فضاهای سرویس بهداشتی،همچنین عایق صوتی مناسب هم می باشد.

*دیوارپوش PVC سه بعدی

این نوع دیوارپوش جنبه ی تزیینی دارد و برای ایجاد فضایی شیک و متفاوت در طراحی دکوراسیون داخلی استفاده میشود. دیوارپوش های سه بعدی پی وی سی قابل نصب بر روی دیوارهای ادارات, فروشگاهها, مکان های تفریحی ومسکونی میباشند.

*دیوار پوش سنگی

دیوارپوش های سنگی برای دکوراسیون داخلی اداری، دارای جایگاه ویژه ایی می باشد.همچنین میتوان فضای مورد نظر را با نور پردازی خاص، زیبا تر نمود که هماهنگ با دیگر اجزای دکوراسیون باشد.

دیوار پوش سنگ مصنوعی

دیوار پوش سنگ آنتیک به همراه نور پردازی

*دیوار پوش کناف

از کناف دیواری می توان در قسمت های مختلف فضا استفاده نمود.کناف دیوار برای جدا کردن قسمت های مختلف ساختمان استفاده میشود و میتوان به وسیله آن در دکوراسیون داخلی اداری تغییر ایجاد کرد
کناف دیوار پوش هم از جنس سیمان وجود دارد و هم از جنس گچ ، کناف برای بازسازی ساختمان استفاده میشود و به راحتی و با هزینه پایین نصب میشود