دکور سالن های زیبایی مردانه

دکور سالن های زیبایی مردانه

دکور سالن های زیبایی مردانه

دکور سالن های زیبایی مردانه می‌توانید طوری طراحی شود که با رعایت برخی نکات می توانید آرایشگاه خود را به فضایی منحصر به فردی تبدیل نمایید. ایده‌های ساده‌ای که باعث می‌شود شما به مشتریانتان احساس خوبی انتقال دهید و درآمدتان را نیز افزایش دهید. همانطور که از نام آن پیداست، سالن زیبایی باید زیبایی داشته باشد.سالن زیبایی مردانه هم می تواند مانند سالن های زنانه دارای تفکیک فضا ها باشد البته بستگی به فضای سالن دارد.

 

 

 

فضاهای سالن مردانه

سالن انتظار

اولین چیزی که مشتری هنگام ورود به سالن شما می‌بیند منطقه پذیرش و مکان انتظار. می باشد این فضا باید به گونه‌ای باشد که مشتریان خود را در آرایشگاه یا سالن زیبایی احساس کرده و هنگام وارد شدن به سالن احساس راحتی کنند.

بخش خدمات سالن

شامل خدمات مو و پوست می باشد.

در حال حاضر سالن های زیبایی مردانه از دکوراسیون های جدید و لوکسی برخوردار هستند. استفاده بهینه و صحیح از فضاها, به کار بردن وسایل مدرن و شیک, نورپردازی مناسب, نحوه چیدمان زیبای وسایل و … از جمله نکاتی هستند که امروزه در دکوراسیون سالن زیبایی مردانه به آن ها توجه می شود.

دکوراسیون درسالن زیبایی نقش بسیار مهمی را ایفا می کند، برای جلب رضایت مشتری رعایت نکات طراحی   راسالن زیبایی و دکوراسیون  هائز اهمیت است. همچنین هماهنگی و تناسب وسایل داخل آرایشگاه با فضای آرایشگاه موجب زیبایی بیشتر آرایشگاه مردانه می شود و افراد در آن احساس آرامش می کنند. به عنوان مثال نصب تابلوهای مرتبط به کار سالن مانند تصاویر انواع مدل موهای مردانه می تواند جذابیت آرایشگاه مردانه را بیشتر کند.

ایده های متفاوت  برای طراحی دکوراسیون سالن زیبایی مردانه وجود دارد. نظیر استفاده از متریال های چوبی، ام دی اف، شیشه ،آینه کاری های، نورپردازی و استفاده از انواع لوازم دکوری مدرن و … از جمله این ایده ها هستند. با استفاده از این موارد می توانید سالن زیبایی را به یک فضای خاص و زیبا تبدیل کنید. تصاویر زیر با استفاده از این ایده ها طراحی شده اند.

با رعایت نکات زیر می توانید سالن زیبایی بی نظیری داشته باشد:

  • طراحی ورودی و دیزاین آن
  • طراحی فضایی برای میز پذیرش و انتظار مشتری
  • طراحی و دکوراسیون فضای خدماتی نظیر پوست و مو و ….

طراحی دکور آرایشگاه مردانه

محیط آرایشگاه برای مشتریان بسیار مهم می باشد پس اگر سالن شما دارای دیزاین خوب نباشد ممکن است مشتریانتان از آرایشگاه شما خوششان نیاید و دیگر به آرایشگاه شما مراجعه نکنند ما  در این بخش شما را یاری می کنیم تا با انتخاب متریال بهترین طراحی را برای سالن زیبایی خود داشته باشید .

استفاده از ترکیب رنگ مناسب و نور پردازی سالن

طراحی دکوراسیون داخلی سالن زیبایی با سبک های متفاوت

سبک در طراحی سالن های زیبایی از اهمیت خاصی برخوردار است با مشخص کردن نوع سبک طراحی می توانید دکور سالن خود را انتخاب کنید و بر اساس نوع سبک می توانید لوازم و اجزای سالن را انتخاب کنید.

استفاده از چوب و MDF در طراحی سالن زیبایی مردانه

با بکار بردن این متریال می توانید یک سالنی مدرن و خاص داشته باشید که از نظر روانشناسی چوب سبب گرم و صمیمی کردن فضا می شود و حس آرامش را به مشتری القا می کند.

استفاده از شیشه در طراحی سالن زیبایی مردانه

متریال شیشه هم یک طرح خاص و متفاوت را به فضای سالن زیبایی شما می دهد.

 

استفاده ازطرح سنتی آجر و سنگ در طراحی سالن زیبایی مردانه

در این سبک از طراحی با بکار بردن سنگ در فضای سالن باعث زیبایی بخصوصی در فضا میشود اما نباید این دیزایی را برای تمامی فضای سالن بکار برد زیرا فضا را کوچکتر و یکنواخت نمایش می دهد.

نورپردازی در سالن زیبایی مردانه

نور پردازی  در سالن زیبایی باید طوری باشد که مشتری چهره ی خود را با رنگ و لعاب دلخواه در آینه ببیند که لازمه این امر فراهم نمودن نور مناسب در پیرامون آینه ها می باشد. در نور پردازی رنگ های زرد و سفید پوست را بهتر و مناسب تر نشان می دهد که نصب این نور ها بیشتر در سقف کاربرد دارد.

نکته های مهم در طراحی دکوراسیون آرایشگاه مردانه

  • استفاده از وسایل مدرن
  • هماهنگی و تناسب وسایل داخل آرایشگاه با فضای آرایشگاه
  • استفاده از تابلوهای زیبا
  • استفاده از آینه
  • تفکیک بخش های مختلف در یک سالن زیبایی همانند بخش مدیریت، پذیرش، خدمات مو و پوست
  • توجه به رنگ ها بر فضای داخلی
  • بکار بردن نور مناسب و تجهیزات نور پردازی کافی در دو رنگ زرد و سفید در بخش های مختلف آن فضا ( سقف، دیوارها، دور آینه ها و … )
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Comments are closed.

کمک میخواهی؟ با ما چت کن